top of page

O nas

Dbamy o to, aby każdego pacjenta traktować indywidualnie, uwzględniając jego historię, środowisko i warunki funkcjonowania. 


Pozwala to nam stworzyć ciepłą przestrzeń, w której proces zdrowienia jest przyjemnością.


W naszej terapii stawiamy na dokładność i precyzję. Staramy się patrzeć głębiej uwzględniając aspekt umysłu i ducha, bo uważamy, że człowiek to coś więcej niż ciało.


Kierując się słowami twórcy osteopatii - Andrew Taylora Stilla - „szukamy w człowieku zdrowia, gdyż chorobę może znaleźć każdy.”

IMG_0293_edited.png

Marta Ciecierska

W swojej codziennej praktyce staram patrzeć się na człowieka jako całość, złożoną nie tylko z ciała, ale również emocji i duszy. Każdy organizm ma swój potencjał regulacji a zadaniem terapeuty jest usunięcie napięć i umożliwienie mu działania w pełnym spektrum. 

Podczas pracy z pacjentem integruję różne koncepcje, aby jak najefektywniej wspomagać procesy regeneracji.

 

Marcin-1_edited_edited.png

Marcin Ciecierski D.O.

W skutecznej terapii liczy się dokładność i precyzja, a proces leczenia powinien przebiegać z uwzględnieniem jedności ciała, umysłu i ducha. Wychodzę z założenia, że nie ma jednej słusznej metody leczenia problemów występujących w ludzkim ciele. W swojej praktyce wykorzystuję przede wszystkim metody, które są skuteczne i efektywne, co maksymalnie skraca czas powrotu do pełnej sprawności.

O nas: Członkowie zespołu
bottom of page